Data Specialist

25 000 – 30 000 Kč/měsíc

O této pozici

Do firmy VirtualTraining s.r.o. ve Vimperku hledáme nového kolegu (kolegyni), který se bude podílet na vylepšování aplikace ROUVY. Zájem o indoor trénování roste a tak posilujeme náš road team.

Potřebujeme spolehlivého, pečlivého, komunikativního a systematického datového specialistu, který bude tvořit grafickou podobu našich digitálních tras. Zájem o sport, především cyklistiku je výhodou, nikoliv nutnou podmínkou.

Co vás čeká

Vaší prací bude natáčení tras, jejich grafické zpracování a kontrola. Místem výkonu práce je město Vimperk.

Požadujeme

    • SŠ vzdělání
    • schopnost samostatné a pokročilé práce s PC
    • zkušenost s prací s multimédii
    • znalost AJ
    • časová flexibilita

Výhodou bude, pokud…
…máte zkušenost s grafickým editorem

Co vám můžeme nabídnout

  • mzda od 25 000 měsíčně, podle dosaženého vzdělání a zkušeností
  • práce v dynamické, přátelské a sportovně zaměřené firmě
  • finanční příspěvek na sportovní vybavení
  • firemní sportovní kempy
  • odměny